Dožínky „M&M“


3. 11. 2017

Máme za sebou další dožínky a tudíž další sezónu, která byla pro Bemagro v lecčems přelomová. Shořel seník, výnosy obilí trhaly rekordy, paní zootechnička změnila příjmení a ředitel Bemagra už se nejmenuje Miloslav, ale Martin. V tomto případě se ovšem změna netýkala osobních dokladů, nýbrž předání ředitelského postu.

Martin na úvod seznámil spolupracovníky se svou představou dalšího vývoje i své role, poděkoval všem za odvedenou práci a navnadil všechny přítomné ukázkou dárků, které pro ně letos byly připraveny: fleecové mikiny s logem Bemagra, hrníčku s logem a naším posláním a také kalendáře na příští rok s obrázky Anny Nowakové. Oba nejvyšší muži Bemagra pak dostali malé dárky, slova se krátce ujal Míla, čímž bylo zahájeno a zábava mohla začít.

Po dobrém obědě se nám jako obvykle představily děti z mateřské školy se svým programem. Pohádka „O veliké řepě“ nám tak trochu připomněla, že i my bychom s naší řepou potřebovali pomoci, nicméně spoléhat při tom na hlodavce by asi nebylo nejmoudřejší. Pak ještě tombola a jaká pěkná náhoda, že hlavní cenu, jako obvykle model traktoru John Deere, vyhrál zrovna pan majitel! Ostatní mohou doufat, že se na ně štěstěna usměje třeba zase za rok.

A pak už oficiální program skončil, nastoupila osvědčená skupina Tamara a zábava pokračovala v rytmu jejích písní do brzkých ranních hodin. Pilo se, jedlo, tančilo… zkrátka jak už to tak na dožínkových oslavách bývá.